Radyo Frekans

Perlederm Radyofrekans, cilt gençleştirme, sarkıkların toparlanması ve kırışıklık giderme tedavilerinin yanında Bölgesel İncelme ve Selülit Tedavisinde de çok sık kullanılan bir teknolojidir. Radyofrekans, ciltte kolajen sentezini tetiklerken, cilt altı yağ dokusu metabolizmasını da hızlandırarak bölgesel incelme sağlar. Bunun yanında, selülit tedavisinde de selülitin oluşmasına neden olan fibröz bantlara etki ederek selülitleri yok eder.

Radyofrekans, tek başına bölgesel incelme için kullanılabilir ama etkisi diğer sistemler ile kombine edildiğinde çok daha fazla olur.
Perlederm Radyofrekans Uygulamasının Endikasyonları

    Bölgesel İncelme,
    Selülit Tedavisi,
    Cilt Gençleştirme (Kolajen sentezi tetiklenmesi sayesinde),
    Non–İnvasif Cilt Sarkması Tedavisi,
    Kırışıklık Tedavisi
    Seans Sayısı ve Aralıkları

    Kişinin durumuna göre 4-6 seans arası uygulanabilir. Her seans arası 1 haftadır.
    Kombine Edilebilecek Uygulamalar,

    Perlederm Radyofrekans, cilt gençleştirme, cilt sarkması tedavisi, kırışıklık giderme ve selülit tedavisi uygulamalarında tek başına kullanılır ve çok etkilidir. Ancak, bölgesel incelmede kombine uygulamalar tavsiye edilir:
    Kavitasyon
    Vakum Terapi
    Diyet Programı

Perlederm Radyofrekans uygulaması ağrısız ve acısızdır. Uygulama sırasında deri altında 60oC sıcaklığa ulaşılsa da, klinikte kullanılan cihaz iyi bir cihaz ise soğutucusu sayesinde deride 40 oC hissedilir. Bay/Bayan her yaşta kullanılabilecek bir sistemdir

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
Whatsapp
× Whatsapp İletişim