New life hangi beklentilere cevap veriyor?

New life özellikle cilt toparlaması yaptığı için elastikiyet kaybı şikayeti olan hanımlara özellikle tavsiye edilen bir yöntem. Ama etki alanı bununla sınırlı değil. Aynı zamanda akne (sivilce) probleminde de yüz güldürücü sonuçlar veriyor. Cildi canlandırmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olan bir cihaz. 

-Cihaz nasıl çalışıyor?

Elektrikli pedli sistem hem vücutta hem de yüz bölgesinde kullanılabiliyor. İşlem, iletken eldivenlerle masaj ile birlikte yapılıyor. 56 değişik masaj tekniğinin hepsi her seansta uygulanıyor. Cihaz uygulaması, yöntem yüze uygulanıyorsa yarım saat sürüyor. Daha sonra ciltte görülen probleme göre bakım aşamasına geçiliyor. Etkili sonuç için bu uygulamaya genellikle 15 seans devam edilyor. 

New life elektrik akımı ile çalışan bir cihaz olduğu için kişi bunu hissediyor mu?

Uygulama özel eldivenlerle yapıldığı için kişi hiçbir şekilde elektrik akımını hissetmiyor. Deri altı müdahalesi yok. Asla kişi akımı cildinde hissetmiyor. Vücut programlarında başka cihazlarda çok şiddetli hissedilen akımlar, yüz programlarına geçildiği zaman hiçbir şekilde hissedilmiyor. Hatta ortamın ambiansı, yapılan masajın rahatlatıcı özelliği, çalınan müziğin etkisi gibi nedenlerle kişiler gevşeyip uykuya bile dalabiliyor. 

Seanslar arasında kaç gün ara veriliyor?

Kişilerin minimum haftada iki kere devam etmeleri gerekir. Çühkü haftada bir kez tekrarlanan seanslarla farklı ve etkili sonuç elde etmek zorlaşır. Hatta haftada üç kez yapılacak uygulama hem toplam tedavi süresinin daha kısa olmasını hem de etkinin daha güçlü olmasını sağlıyor. Ayrıca her seans cihaz uygulamasının ardından canlandırıcı bakım, vitamin bakımı, sıkılaştırıcı ve antiaging bakımlarla pekiştiriliyor. 

Sivilce tedavisinde new life'tan nasıl yararlanıyorsunuz?

Cihaz özellikle kızarıklık görüntüsünün giderilmesinde çok yardımcı oluyor. Hem cildin temizlenmesi hem  bakımı hem de devamı sırasında çok yardımcı olan bir sistem. 

New life cihazı ile vücut hatları nasıl inceliyor?

New Life, kasları aktivite ettiğinden kan dolaşımı hızlanıyor ve metabolizma faaliyetleri artıyor. Cihazı, cilde çok özel elektrik sinyalleri göndererek ihtiyaca göre toparlanma ve incelme sağlıyor. Vücutta minimum 50 dakika çalışıyor cihaz. Problem nerede ise o kısıma bağlanabilme şansı veriyor. New Life ilk seansta 2-6 santim arasında incelme sağlıyor. 
Kişi cihaza girmeden önce vücut ölçümleri yapılıyor. Özellikle karın bölgesindedir bayanların şikayeti. Karında bir ölçüm yapılıyor ve totalde 2 ila 6 santim arasında incelme tespit ediliyor. Hatta daha fazla da olabiliyor incelme. Fakat her seans böyle devam etmiyor tabii ki. Ve eğer kişi, cihaza devam etmezse bu etki kalıcı olmuyor. Öncesinde mutlaka bir deneme yapılıyor ve kişinin dayanıp dayanamayacağına bakılıyor. 

Vücut uygulamasından önce kişinin dayanıp dayanamayacağını niçin ölçmek istiyorsunuz? Acı mı veriyor?

Acı değil ama bir baskı hissi oluşuyor. Cihaz sıkma yapıp bırakarak etki ediyor. Kas ve yağı aynı anda tutuyor ve yağın hacmini küçültüp oradan çıkardığı enerjiyi kasa vererek toparlanmasına yardımcı oluyor. 
Cihaz 60 dakika kadar bu şekilde çalıştırıldıktan sonra akım dağıtıcı bir masaj uygulanıyor. Eğer kişi hiç kilo almaz ise, sabit kilosunda bile kalsa 15 seansın sonunda iki beden incelme elde ediliyor. 

Ya kişi kilo almaya devam ederse

Bu durumda netice almak söz konusu olamıyor. Vücut programlarında mutlaka 10 günde bir vücuttaki yağ ve kas oranına, ödeme bakılması gerekir ve program sürekli kilodaki gidişata göre yeniden şekillendirilir. Hatta vücut şekillendirme programlarında tek cihaza da bağlı kalınmayabilir. Mesela ESM elektrikli selülit masajı yapan bir cihaz. Karın bölgesi ve bacak içlerinde çok etkili olan bir sistem. 24 tane yuvarlak silindirle hareket ediyor. O da akımla çalışıyor. Fakat bununla da kişi baskı hissi dışında hiçbir şey hissetmiyor. El masajına dayanamayan kişilere özellikle tavsiye edilen bir yöntem. Çünkü el masajı biraz daha basılı ve biraz daha acı veriyor. Etkisi çok güzeldir el masajının ama dayanması bazen sıkıntılı olabilir. Yağ yakımını hızlandırıcı programlar da mevcut. Lipoliz adı verilen bu yöntemi asfalt delme aracı gibi düşünün. Sürekli vücuda elektrik akımı ile baskı yapıyor. En etkili vücut şekillendirme programlarından biri ama diğerlerine göre biraz acı var bu yöntemde ama kişi biraz dişini sıkarsa çok iyi neticeler alabiliyor. Tüm bu yöntemlerden en iyi sonucu almak için kişinin de diyetine dikkat etmesi gerekiyor. 

New life yönteminin ilk seansta yarattığı etki, kalıcı hale getirilebilir mi?

Yöntem, ilk gün sonucu ile gerçekten kişiyi çok memnun bırakıyor. Ama devam ettirmezsek tabii ki geri dönüşü oluyor. Kişi ertesi gün eski haline dönüyor. Devam edildiği takdirde ise bu değişim ve incelme kalıcı oluyor. New life ile birlikte masaj ve diyetle desteklemek kalıcı sonuçların çok daha kısa sürede alınmasına olanak sağlıyor. 

New Life'ın kullanım alanları

* Vücut inceltme 
* Vücut şekillendirme  
* Yüz toparlama 
* Cilt yenileme 
* Akne (sivilce) temizleme 
* Göğüs ve kalça bakımı 

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
Whatsapp